Informacje dla kandydatów

Informujemy, że termin rejestracji kandydatów został przedłużony do 30.07.2020 r.

Internetowy System Rejestracji Kandydatów >> https://irk.ast.krakow.pl/irk/irk/strony/logowaniekandydat.html

Do wypełnienia formularza rekomendujemy użycie przeglądarki Google Chrome lub Firefox. W przypadku wystąpienia problemów prosimy o przesłanie zrzutu ekranu z komunikatem błędu na adres: awawro@ast.krakow.pl

Zgodnie z Zarządzeniem 21/2020 Rektora Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego z dnia 30.04.2020 r. opłata za przeprowadzenie rekrutacji dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na jednolite studia magisterskie w roku akademickim 2020/2021 wynosi 150 zł na każdy wydział oraz wielokrotność tej kwoty dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na więcej niż jeden kierunek. W przypadku ubiegania się o przyjęcie na dwie specjalności kierunku aktorstwo, czyli  aktorstwo dramatyczne i wokalno-aktorską obowiązuje jedna opłata.

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że skierowania do lekarza medycyny pracy będą wystawiane osobom, które zakwalifikują się do II etapu. Kandydaci posiadający zaświadczenie o braku przeciwskazań do podjęcia studiów wydane przez lekarza medycyny pracy w latach ubiegłych, ale obejmujące ważnością także 2020 rok, mogą je przedłożyć podczas tegorocznej rekrutacji.