Teatr AST

Szanowni Państwo,

Teatr AST to unikalne miejsce na mapie kulturalnej Krakowa. Miejsce o niepowtarzalnej atmosferze, emanujące energią i entuzjazmem młodych, utalentowanych artystek i artystów będących u progu swej zawodowej drogi. Już niedługo będziecie ich Państwo podziwiać na scenach krajowych i zagranicznych teatrów i na dużym ekranie.

W Teatrze AST prezentowane są przedstawienia dyplomowe Wydziału Aktorskiego oraz Wydziału Reżyserii i Dramaturgii AST, a także pokazy warsztatowe i egzaminacyjne. Są wśród nich spektakle oparte na znanych tekstach literatury oraz dzieła autorskie.
Przedstawienia dyplomowe powstające w Akademii pod opieką pedagożek i pedagogów oraz zawodowych reżyserek i reżyserów mają wysoką wartość artystyczną i merytoryczną. Spotykają się one z entuzjastycznym odbiorem publiczności, jak również z uznaniem ekspertów i krytyków, czego potwierdzeniem są nagrody przyznawane młodym aktorom i aktorkom na krajowych i międzynarodowych konkursach.

Repertuar Teatru AST wraz z opisem spektakli dostępny jest na stronie internetowej w zakładce REPERTUAR.
Informacje o zasadach zakupu i rezerwacji biletów na spektakle dostępne są w zakładce BILETY.

logo oznaczające dostępność, na czarnym tle biała postać z symetryczną postacią połączoną, aby reprezentować harmonię między ludźmi w społeczeństwie. uniwersalna postać ludzka z otwartymi ramionami symbolizuje włączenie ludzi o wszystkich umiejętnościach. TEATR AST BEZ BARIER – informacje na temat dostępności dla osób z niepełnosprawnościami: https://otwarta.ast.krakow.pl/teatr/

ZAPRASZAMY!


Dział Teatru AST i promocji  
ul. Straszewskiego 22 w Krakowie
poniedziałek – piątek | godz. 9.00 – 15.00
tel.: 12 362 71 30, 12 430 15 92 | bilety@ast.krakow.pl